Výsledky v žákovských soutěžích a olympiádách ve školním roce 2014/2015

Olympiáda z českého jazyka (kat.II-SŠ) – 2. místo: Kristina Kropáčková (6.A). 3. místo: Natálie Dolanová (7.A), 11. místo: Lenka Kunzová (7.A) a 21. místo: Petra Jarošová (7.A)
Olympiáda z českého jazyka (kat.I-ZŠ,G) – 12. místo: Josef Troup (3.A) a 52. místo: Michaela Nečasová (3.A)
Dějepisná olympiáda (kat. ZŠ-G, 8-8) – 4. místo: Josef Štangl (4.A), 7. místo: František Šulista (4.A) a 34. místo: Jakub Pavkov (3.A)
Biologická olympiáda (kat. C-ZŠ,G) – 7. místo: Pavla Kunzová (4.A)
Biologická olympiáda (kat. D-ZŠ,G) – 10. místo: Zdeněk Hubač (1.A) a 23. místo: Eliška Hamadejová (1.A)
Matematická olympiáda /kat. Z6-ZŠ,G) – 6. místo: Eliška Hamadejová (1.A), 45. místo: Anna Poláková (1.A), 49. místo: Marek Bulant (1.A) a Tomáš Kortiš (1.A) a 54. místo: Hubert Ottenschläger
Matematická olympiáda (kat Z7-ZŠ,G) – 28. místo: Vojtěch Švarc (2.A) a 43. místo: Kristýna Šedivá (2.A)
Matematická olympiáda (kat. Z8-ZŠ,G) – 34. místo: Josef Troup (3.A)
Matematická olympiáda (kat. Z9-ZŠ,G) – 3. místo: Pavla Kunzová (4.A)
Fyzikální olympiáda (kat. E,F -8,9) – 3. místo: Pavla Kunzová (4.A), 15. místo: David Vašíček (4.A) a 16. místo: Martin Jesenič (4.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.A) – 6. místo: Marek Bulant (1.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.B) – 6. místo: Milan Šavrda (2.A)
Zeměpisná olympiáda (kat. C) – 5. místo: David Vašíček (4.A)
Zeměpisná olympiáda (kat.D) – 10. místo: Václav Adam (5.A)
Stolní tenis - družstva (kat. chlapci IV) – 1. místo: Gymnázium Trhové Sviny (Martin Fesl-4.A, Filip Návara-4.A a Jan Adam-2.A)
Stolní tenis - družstva (kat. chlapci V) – 3. místo: Gymnázium Trhové Sviny (Luboš Marek-8.A, Radek Ježek-7.A a Václav Adam-5.A)
Literární soutěž Požární ochrana očima dětí. Kat. L2 – 1. místo: Matěj Průka (2.A) a 2. místo: Daniela Dvořáková (2.A). Kat. L4 – 3. místo: Kateřina Krčmářová (6.A)

Dějepisná olympiáda (kat. ZŠ-G, 8-9) – 6. místo: Josef Štangl (4.A) a 14. místo: František Šulista (4.A)
Dějepisná soutěž gymnázií – družstev (kat.SŠ) – 5. místo: Gymnázium Trhové Sviny (Kristina Kropáčková-6.A, Ondřej Slípka-6.A a Matěj Švepeš-6.A)
Fyzikálmí olympiáda (kat.E-ZŠ,G) – 13. místo: Pavla Kunzová (4.A), 18. místo: Martin Jesenič (4.A) a 24. místo: David Vašíček (4.A)
Fyzikální olympiáda (kat. SŠ) – 14. místo: Natálie Dolanová (7.A) a 15. místo: Radek Ježek (7.A)
Olympiáda z českého jazyka (kat.II-SŠ) – 3. místo: Kristina Kropáčková (6.A) a 8. místo: Natálie Dolanová (7.A)
Matematická olympiáda (kat. Z9-ZŠ,G) – 17. místo: Pavla Kunzová (4.A)
Olympiáda z německého jazyka (kat. IIB) – 9. místo: František Šulista (4.A)
Stolní tenis - družstva (kat. chlapci IV) – 1. místo: Gymnázium Trhové Sviny (Martin Fesl-4.A, Filip Návara-4.A a Jan Adam-2.A)
Otevřené krajské kolo v softballe- 4. místo: Gymnázium Trhové Sviny
Literární soutěž Jihočeské vědecké knihovny a Jihočeského klubu Obce spisovatelů „Jihočeský úsměv“: mezi 10 vítěznými pracemi bez udání pořadí byli: Magdalena Maňásková (2.A) a Vojtěch Švarc (2.A)
Literární soutěž „Jindřichohradecký textík“: mezi 10 vítěznými pracemi bez udání pořadí byli: Anna Poláková (1.A), Agáta Dušková (2.A), Vojtěch Švarc (2.A) a Matěj Průka (2.A)
Literární soutěž „Jihočeská žabka“- čestné uznání: Dominik Čeněk (7.A)

Dějepisná olympiáda (kat. ZŠ-G, 8-9) – 19. místo: Josef Štangl (4.A)
Olympiáda z českého jazyka (kat.II-SŠ) – 11. místo: Kristina Kropáčková (6.A)
Literární soutěž Ministerstva obrany ČR k 70. výročí osvobození Československa – čestné uznání: Michaela Matějková (1.A)
Literární soutěž Požární ochrana očima dětí. Kat. L2 – 1. místo: Daniela Dvořáková (2.A)
Literárně-výtvarná soutěž „Čtěte se slonem Bobem“ Národního pedagogického muzea a knihovny J.A.Komenského – 1. místo v kat. komiks: Vanda Petrovičová (4.A)

Soutěž nakladatelství Albatros – komiksový příběh z historie města: speciální cenu poroty získali Lenka Kuřilová Milan Šavrda a Matěj Průka se sekundy. Lenka Kuřilová (2.A) se také stala jednou ze spoluautorek knihy „Bludišťáci“.