Vánoční trh GTS (21.12.2007)

Již tradiční Vánoční trh GTS byl opět zpestřen několika soutěžemi. V té hlavní o nejhezčí vánoční výzdobu třídy (podmínkou byly rukodělné výrobky a stromeček) zvítězila třída 1.A, která si za tento zasloužený výkon pochutnala na oříškovém dortu. Na druhém místě se jen o fous umístila sekunda. Zvláštní výzdobu měla kvarta, bohužel pro běžné smrtelníky byla jaksi neviditelná.

V soutěži o nejkrásnější ručně vyrobenou vánoční ozdobu a nejlépe vyzdobené vánoční cukroví zazářila Pavlína Veselá z tercie.

Dalšími doprovodnými akcemi byly: turnaj v piškvorkách, v házení míčku na terč a také Vánoční šachový turnaj, který proběhl už předchozího dne. Všichni vítězové byli odměněni diplomy a sladkostmi.

Trhovci se jako vždy mohli občerstvit ve studentské čajovně a cukrárně.

Pro studenty vyšších ročníků zorganizovali tělocvikáři Vánoční sportovní turnaj v městské hale. Dívky byly tentokrát poněkud línější a tak se v lítém fotbalovém turnaji vyřádili hlavně hoši.

Část výtěžku z trhu studenti jako každý rok věnovali na charitativní účely.

Text i foto: Mgr. F.Slípka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.